top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAnnie

VÍTEJTE


Ahoj,

dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli si mám založit blog, nebo ne. V dnešní době už ho má totiž skoro každý, kdo umí používat internet, i když málo z nich je opravdu úspěšných.

Říkala jsem si, že je na světě přeci spoustu zajímavějších lidí, než já. Lidí, kteří se probudí každý týden jinde na světě a nedělají nic krom toho, že cestují a sbírají tím plno zkušeností a zážitků z celého světa. Lidí, kteří jsou slavní, mají obrovské vily nebo dokonce soukromé ostrovy. A já si pokládala otázku, o čem bych tak mohla psát já, aby to zajímalo především vás, mé čtenáře a měli jste touhu se dál a dál vracet. Abych nepsala o něčem, co na internetu najdete milionkrát. A neustále jsem hledala důvod proč blog nezaložit, než abych se snažila o přesný opak.

Nakonec jsem si uvědomila, že každý člověk je originál a má své ojedinělé myšlenky a rozdílné názory. A proč bych to tedy nemohla zkusit?

K tomu, abych se rozhodla psát veřejně, mě inspirovalo spoustu věcí a tahle věta bude určitě jednou z nich.. „Když zažijeme něco, co nám přináší radost a naplnění, máme obvykle potřebu se o svůj velký zážitek podělit s druhými.“

A k tomu bych chtěla, aby sloužil můj blog. Abych se skrz něj mohla s Vámi dělit o mé radosti ze života a mé zážitky.

Doufám, že se Vám zde bude líbit.

Užívejte si život(a) a plňte si sny, budu se na Vás moc těšit! -A


59 zobrazení0 komentářů

Komentarze


bottom of page